Cat #: 750-01ALPV-2KVXLP-BK
UPC:
Sign In or Register to view pricing and more.
Documents & Guides
Solar Photovoltaic Wire, 750 AWG, Aluminum, 1kV/2kV, Black
Overview
Also known as: 750-01ALPV-2KVXLP-BK
Specifications
| Gauge: | 750 kcmil |
| Volts AC: | 1kV, 2kV |
| Color: | Black |
| Material: | Aluminum |
| Insulation: | XLPE |
| Gauge: | 750 kcmil |
| Color: | Black |
| Insulation: | XLPE |
| Volts AC: | 1kV, 2kV |