
BUSS S506-50-R S506 50mA BUSS TD 5-
Item #: 1013069
Cat #: S506-50-R
UPC: 051712650298
Sign In or Register to view pricing and more.
Documents & Guides
BUS S506-50-R S506 50MA BUS T
Overview
BUS S506-50-R S506 50MA BUS T
Also known as: 051712650298, S506-50-R
Specifications
| Diameter: | 5 mm |
| Length: | 20 mm |
| Speed: | Time Delay |
| Material: | Glass |
| Volts AC: | 250 |
| Mounting: | Cartridge |
| Interrupt Rating DC: | 35 |
| Amps: | 0.050 |
| Diameter: | 5 mm |
| Speed: | Time Delay |
| Volts AC: | 250 |
| Interrupt Rating DC: | 35 |
| Length: | 20 mm |
| Material: | Glass |
| Mounting: | Cartridge |
| Amps: | 0.050 |